Ostro na linii Jędrzejczyk - Kowalkiewicz! "Masz obsesję na moim punkcie"

Sporty walki
Ostro na linii Jędrzejczyk - Kowalkiewicz! "Masz obsesję na moim punkcie"
fot. youtube.com

Choć od walki Joanny Jędrzejczyk (13-0, 4 KO, 1 SUB) z Karoliną Kowalkiewicz (10-1, 1 KO, 2 SUB) minęło kilka miesięcy, to między zawodniczkami ciągle jest ostra rywalizacja. Polki walkę w oktagonie przenoszą także na media społecznościowe.

12 listopada na historycznej gali UFC 205 doszło do starcia dwóch Polek. Joanna Jędrzejczyk na dystansie pięciu rund wypunktowała Karoliną Kowalkiewicz, choć w czwartym starciu pretendentka mocno wstrząsnęła mistrzynią. Ostatecznie jednak sędziowie nie mieli wątpliwości komu przyznać zwycięstwo. Obóz Kowalkiewicz od razu po zakończeniu pojedynku prosił nawet Danę White'a - prezydenta organizacji - o rewanż.

Jędrzejczyk nigdy nie kryła, że nie chce od razu mierzyć się z Kowalkiewicz. - Nie ma co doszukiwać się rewanżu. Dominowałem od pierwszych sekund do końca. Była chwila grozy, był to jeden cios. Wiele osób mnie pyta, czy wrzuciłabym tę walkę do jednych z najcięższych, a Karolinę - do najtrudniejszych rywalek. Nie, miałam cięższe walki i rywalki - stwierdziła mistrzyni kategorii słomkowej.

We wtorek Jędrzejczyk opublikowała intrygujące zdjęcie na Snapchacie. Pojawiła się na nim butelka z oczywistym napisem "nie ma rewanżu, pokonałam ją". Jak to na Snapchacie, zdjęcie szybko zniknęło, lecz Łukasz Zaborowski, trener Kowalkiewicz, zdążył "wyłapać" obraz, który szybko trafił do jego podopiecznej. A ona szybko postanowiła to skomentować, sugerując, że mistrzyni ma na jej punkcie obsesję.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze