Szpilka o spróbowaniu sił w MMA: Czemu nie? Spotkam się z kim trzeba!

Sporty walki

Spotkam się z kimś, kto będzie zainteresowany i czemu nie? Boks oczywiście jest dla mnie priorytetem, ale na pewno nie wyjdę do walki z np. Tomaszem Narkunem, który potrafi to robić i robi to całe życie, tylko do kogoś w miarę możliwości - powiedział Artur Szpilka (20-2, 15 KO) o ewentualnym spróbowaniu sił w MMA.

Karolina Owczarz: Miałeś przygotowywać się do kolejnej walki, ale jednak wyszło inaczej i jesteś w Polsce. Humor chyba jednak dopisuje.

Artur Szpilka: Jasne, że dopisuje! Nie było mnie tu z pół roku. Mam tu znajomych, jest dobre jedzenie i super klimat, ale wracam do USA, bo tęsknię za pieskami i kobietą.

Polskę obiegła ostatnio informacja, że Mariusz Wach ma podpisać się z KSW. Chciałbyś może po zakończeniu bokserskiej spróbować mieszanych sportów walki?

Mnie to nie przeszkadza: czemu nie? Spotkam się z kimś, kto będzie zainteresowany i czemu nie? Boks oczywiście jest dla mnie priorytetem, ale na pewno nie wyjdę do walki z np. Tomaszem Narkunem, który potrafi to robić i robi to całe życie, tylko do kogoś w miarę możliwości. Nie wyszedłbym na ścięcie, chyba że bym poćwiczył, ale to jakieś pięć-sześć lat, bo po roku nie będę zawodnikiem MMA.

Na razie jest boks, więc masz może jakieś informacje na temat kolejnej walki?

Nie wiadomo z kim, prawdopodobnie w kwietniu lub maju.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

Karolina Owczarz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze