Ronaldo pomógł uratować schronisko dla psów

Piłka nożna
Ronaldo pomógł uratować schronisko dla psów
fot. Twitter

Gwiazdor Realu Madryt i reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo ma złote serce. Gdy dowiedział się o schronisku dla psów, które może zostać zlikwidowane, postanowił działać....

Schronisko Cantinho da Lili w Guaveii opiekuje się 80 psami. Jedzenie, utrzymanie czystości czy opieka weterynaryjna pochłaniają co miesiąc ogromne koszty. Pojawiła się groźba, że schronisko zostanie zamknięte i psiaki wylądują na ulicy.

 

Ronaldo dowiedział się o problemach Cantinho da Lili i zdecydował się pomóc. Przekazał na licytację koszulkę ze swoim autografem. Wszystkie pieniądze z jej sprzedaży zostaną przekazane schronisku. To powinno rozwiązać problemy finansowe, przynajmniej na dłuższy czas.

 

- Chciałabym podziękować Cristiano Ronaldo za pomoc. To był prosty gest, ale dla nas niezwykle ważny - powiedziała właścicielka schroniska.

 

 

Po tym, jak sprawa wypłynęła w mediach, o schronisku zrobiło się głośno. Jak poinformowano na facebookowym profilu Cantindo da Lili, pojawiło się wiele osób, które chciałyby przygarnąć psy. "Nie jest trudno zrozumieć dlaczego..." - napisano.

 

Mieszkańcy Cantinho da Lili, których uratował CR7:

 

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze