Magazyn Polska 2017: Kto rozgrywającym reprezentacji?

Siatkówka
Magazyn Polska 2017: Kto rozgrywającym reprezentacji?
fot. Cyfrasport

W piątek o godzinie 21.00 w Polsacie Sport wyemitujemy kolejny odcinek Magazynu Polska 2017. Gośćmi Krzysztofa Wanio będą: Wojciech Drzyzga, Krzysztof Ignaczak oraz Ireneusz Mazur.

Gośćmi Krzysztofa Wanio w piątkowym magazynie "Polska 2017" będą siatkarscy eksperci Polsatu Sport: Wojciech Drzyzga, Krzysztof Ignaczak oraz Ireneusz Mazur.

 

W programie porozmawiamy o obsadzie pozycji rozgrywającego w reprezentacji Polski. Po wywalczeniu przez Polaków mistrzostwa świata w 2014 roku i zakończeniu reprezentacyjnej kariery przez Pawła Zagumnego, trwają poszukiwania pierwszego rozgrywającego. Poprzedni selekcjoner Stéphane Antiga stawiał na Grzegorza Łomacza i Fabiana Drzyzgę. W gronie zainteresowań selekcjonera byli również Michał Kędzierski, Grzegorz Pająk i  Paweł Woicki. Kogo powoła nowy opiekun biało-czerwonych Ferdinando De Giorgi, który przed laty również występował na pozycji rozgrywającego?  Jak obsadę tej pozycji w najbliższych latach przewidują eksperci Polsatu Sport?

 

Kolejnym tematem programu będzie rola reprezentantów w PlusLidze. Nie zabraknie również E-sportowego kącika, który prowadzi Marcin Lepa.

 

Magazyn Polska 2017 w piątek - 10 lutego od godziny 21.00 w Polsacie Sport.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie