Potwór z Rumunii rzuca wyzwanie Pudzianowskiemu! (WIDEO)

Sporty walki
Potwór z Rumunii rzuca wyzwanie Pudzianowskiemu! (WIDEO)
fot. Facebook
Aleksandru Lungu (z lewej) to prawdziwa bestia!

Mariusz Pudzianowski (10-5, 4 KO, 2 SUB) nie może narzekać na brak ofert przed galą KSW Colosseum na Stadionie Narodowym. Wyzwanie Polakowi rzucił Aleksandru Lungu (14-4, 9 KO, 5 SUB). Pochodzący z Rumunii i ważący ponad 160 kilogramów zawodnik w przeszłości walczył już z reprezentantami Polski.

Jeszcze niedawno mówiło się o ewentualnym rewanżu Pudzianowskiego z Marcinem Różalskim (6-4, 3 KO, 2 SUB). Popularny "Różal" otrzymał jednak propozycję walki z pogromcą Karola Bedorfa (14-3, 5 KO, 3 SUB), Fernando Rodriguesem (11-2, 8 KO, 2 SUB). W związku z tym, rozpatrywani są kolejni przeciwnicy dla byłego strongmana.

 

Lungu zamieścił w Internecie filmik, na którym prowokuje Pudzianowskiego do walki. - Pudzianowski, jak długo będziesz mnie jeszcze unikał, przecież młodsi już nie będziemy! Zobaczmy, kto jest najlepszy w Europie - powiedział Rumun. Plotki o ewenutalnej walce Lungu z "Pudzianem" pojawiają się już od kilku lat.

 

 

42-latek waży aż 160 kilogramów, ale to nie przeszkodziło mu w wygraniu 14 pojedynków. Z Polakami walczył trzykrotnie. Pokonał Andrzeja Kulika (0-4), natomiast przegrał z Tomaszem Czerwińskim (8-14, 6 KO, 2 SUB) i Michałem Wlazło (4-3, 3 KO, 1 SUB). Co ciekawe Lungu debiutował w organizacji Pride, a obecnie walczy w RXF. W przeszłości był mistrzem olimpijskim juniorów w judo.   

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze