Mocne słowa kolegi Szczęsnego. "Nienawidzę ich"

Piłka nożna
Mocne słowa kolegi Szczęsnego. "Nienawidzę ich"
fot. PAP

Radja Nainggolan, piłkarz AS Roma, w mocnych słowach wypowiedział się na temat Juventusu. W nieoficjalnej rozmowie z kibicami przyznał, że nienawidzi tego klubu od dawna, a na jego nieszczęście nagranie z tej przemowy trafiło do sieci.

Belgijski pomocnik znany jest z kontrowersyjnych zachowań - na zgrupowaniach kadry lubi mieć pokój z balkonem, by... palić papierosy - lecz na pewno nie spodziewał się, że słowa na temat Juventusu wylądują w prasie. Nainggolan został zaczepiony przez kibiców, kiedy wyjeżdżał z klubowego ośrodka treningowego. W trakcie krótkiej rozmowy, ostro wypowiedział się właśnie o "Starej Damie".

- Nienawidzę Juventusu już od dziecka. Zawsze wygrywają dzięki czyjejś pomocy. Przyszedłem do Romy, by ich zatrzymać. Jeśli nie pokonamy ich w lidze, to postaramy się, by zabrać im Puchar Włoch - powiedział.

Na jego nieszczęście jeden z fanów nagrał całą rozmowę, a wideo wysłał do redakcji "Corriere dello Sport". Włoscy dziennikarze opublikowali cały materiał na swojej stronie.

 

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze