Tillie może nie zagrać do końca sezonu!

Siatkówka
Tillie może nie zagrać do końca sezonu!
fot. Cyfrasport

To bardzo poważny cios dla ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Wiele wskazuje na to, że Kevin Tillie z powodu kontuzji barku nie zagra już w tym sezonie...

Francuz może mówić o ogromnym pechu. Kontuzji nabawił się bowiem na treningu, kiedy zderzył się z jednym z klubowych kolegów. Teraz wszyscy w klubie czekają na ostateczną decyzję lekarzy, czy siatkarz będzie mógł jeszcze grać w tym sezonie.

 

- W tej chwili Kevin jest we Francji u specjalisty, którego polecił mu jego ojciec i trener reprezentacji Francji Laurent Tillie. Jutro lekarz podejmie decyzję jakie leczenie zastosować. Być może Kevin będzie musiał przejść artroskopię i na kilka tygodni wypadnie z gry - powiedział prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Sebastian Świderski w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

 

Gdyby 26-latek faktycznie wypadł na dłużej, wówczas klub będzie chciał skorzystać z opcji transferu medycznego, by sprowadzić nowego przyjmującego. Tym bardziej, że drużynę czeka walka o mistrzostwo Polski i awans do Final Four Ligi Mistrzów. Działacze na wszelki wypadek szykują już odpowiedni pismo do PLPS.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze