IEM Katowice 2017: Wiemy z kim w grupie zagra Virtus.pro!

E-sport
IEM Katowice 2017: Wiemy z kim w grupie zagra Virtus.pro!

Organizatorzy Intel Extreme Masters Katowice przedstawili grupy w rozgrywkach Counter Strike: Global Offensive, które odbędą się już za niespełna miesiąc. Dwanaście zespołów zostało rozstawionych na dwie grupy — czerwoną i niebieską.

Poznaliśmy grupy w turnieju Counter StrikeGlobal Offensive, który odbędzie się podczas Intel Extreme Masters w Katowicach. Zawodnicy Virtus.pro trafili do zbioru z kolorem niebieskim, a tam zmierzą się z drużynami SK GamingNorthNatus VincereCloud9 oraz Heroic. Tegoroczna edycja fazy grupowej rozgrywana będzie w systemie round robin — mecze grane będą w formule best of one. Do fazy pucharowej awansują po trzy najlepsze ekipy z grupy niebieskiej i czerwonej. Zespoły, które zajmą pierwszą lokatę w swojej grupie, awansują bezpośrednio do półfinałów, pozostałe cztery powalczą w meczach ćwierćfinałowych.

Impreza Intel Extreme Masters po raz kolejny odbędzie się w katowickim Spodku — turniej CS:GO odbędzie się w dniach 1-5 marca, a pula nagród wyniesie 250 tysięcy dolarów.

Tak przedstawiają się grupy CS:GO IEM Katowice 2017:

 

 

 

Arkadiusz Gorączko
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie