Messi przedłużył kontrakt... do końca sportowej kariery. Z Adidasem

Piłka nożna
Messi przedłużył kontrakt... do końca sportowej kariery. Z Adidasem
fot. PAP

Leo Messi jeszcze nie parafował nowej umowy z FC Barcelona, ale już może się cieszyć z przedłużenia kontraktu sponsorskiego z Adidasem. Firma odzieżowa i argentyński geniusz związali się umową do końca kariery Messiego.

Leo Messi jest związany z Adidasem od wielu lat i podobnie jak przez całą karierę na boisku, tak i w tym wypadku stoi po przeciwnej stronie barykady niż Cristiano Ronaldo. Portugalczyk ma bowiem podpisany kontrakt sponsorski z amerykańską firmą Nike. Na razie nie ujawniono na jakich warunkach Messi przedłużył kontrakt z odzieżowym gigantem, ale wiadomo na pewno, że będzie on wiązał "Atomową Pchłę" do końca kariery.

O przedłużeniu umowy Messi poinformował na swoim Facebooku, a także wypowiedział się na temat współpracy z Adidasem. - Jestem szczęśliwy, że będę kontynuował współpracę z Adidasem przez wiele kolejnych lat - stwierdził kapitan reprezentacji Argentyny i FC Barcelona.

 


Teraz większość kibiców Argentyńczyka, a także wszyscy fani Barcelony czekają na taki sam ruch Messiego w katalońskim mieście. Jak na razie negocjacje 29-latka z Blaugraną utknęły w martwym punkcie, a włodarze Dumy Katalonii muszą się spieszyć z parafowaniem nowej umowy, bowiem obecna wygasa w lipcu 2018 roku. W trwającym sezonie Messi strzelił 31 goli w 31 meczach Barcelony. W całej karierze, którą spędził tylko w stolicy Katalonii, zdobył 487 bramek w 564 występach.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze