Sferis PRIDE w pierwszym meczu o awans na SL i-League StarSeries

E-sport
Sferis PRIDE w pierwszym meczu o awans na SL i-League StarSeries

Już dziś polska formacja Sferis PRIDE powalczy w kwalifikacjach do finałów trzeciego sezonu SL i-League StarSeries. W pierwszym meczu grupowym zmierzy się z Turkami reprezentującymi niegdyś DarkPassage.

Spotkanie odbędzie się w systemie BO3 już o godzinie 18:00. W sieci nie pojawiły się jeszcze informacje o tym, czy włączona zostanie polska transmisja z batalii, aczkolwiek relacja dostępna będzie na niemieckim kanale 99damage_junior1. Konfrontacja z ex-DarkPassge to pierwszy krok „Orzełków” w drodze po awans na wielkie finały SL i-League StarSeries. Turcy zdążyli natomiast odbyć już inauguracyjną, w dużej mierze jednostronną potyczkę z EPSILON ESPORTS. Wówczas górą okazał się skład ze Szwecji.


Przypomnijmy, że Sferis PRIDE trafiło do eliminacyjnej grupy właśnie z wyżej wymienionymi ex-DarkPassage, EPSILON ESPORTS, ale również z Duńczykami z Tricked eSports. W równoległych koszykach możemy zauważyć m.in. zespoły pokroju Heroic, Vega Squadron, Space Soldiers czy fnatic Academy. Ponadto, bezpośrednie zaproszenie do fazy play-off kwalifikacji otrzymali gracze Teamu Kinguin, którzy w drabince pucharowej czekają już na osiem najlepszych ekip z grup. Obok nich widzimy także HellRaisers, FlipSid3 Tactics, mousesports, GODSENT i trzy formacje, których nazw jeszcze nie zdradzono.


Polsko-tureckie starcie będzie dobrym sprawdzianem nowej kadry PRIDE. Okaże się bowiem, czy Jacek ‘minise’ Jeziak i Maciej ‘Luz’ Bugaj zdążyli wpasować się już do drużyny, a ekipa nazywana dotąd trzecią potęgą znad Wisły radzi sobie równie dobrze bez Karola ‘repo’ Cybulskiego i Kamila ‘kamila’ Kamińskiego.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie