Pojedynek faworytów: Transmisja spotkania FC Schalke 04 kontra PSG w Polsat Sport News

Inne
Pojedynek faworytów: Transmisja spotkania FC Schalke 04 kontra PSG w Polsat Sport News

Zaraz po meczu polskiego Team Kinguin z Misfits Academy oraz starciu pomiędzy Fnatic Academy oraz Millenium, przyjdzie czas na pojedynek kolejki. Zmierzą się w nim dwie ekipy znane nie tylko fanom League of Legends, ale także piłki nożnej – FC Schalke 04 oraz Paris Saint-Germain!

Tym razem spotkanie odbędzie się jednak nie na murawie stadionu, ale w świecie wirtualnym. Obydwa kluby bowiem zainwestowały w ostatnim czasie w dywizje League of Legends i właśnie dziś, około godziny 19, zmierzą się w spotkaniu na zapleczu najważniejszych europejskich rozgrywek – w Challenger Series.


Warto zauważyć, że przed startem zmagań to właśnie te dwie drużyny były wskazywane jako faworyci wiosennego splitu EU CS. Jednakże pierwsza kolejka ostudziła nieco zapędy kibiców francuskiej formacji (0-2 w meczu przeciwko Fnatic Academy) i, biorąc pod uwagę fenomenalną postawę FC Schalke 04 na inaugurację rozgrywek (2-0 w meczu przeciwko Team Kinguin), to właśnie niemiecka organizacja jest faworytem meczu potentatów.


Nie zabraknie również polskich akcentów, bowiem zawodnikami Schalke są dwaj reprezentanci naszego kraju – midlaner Marcin „SELFIE” Wolski oraz Oskar „Vander” Bogdan. Jak SELFIE poradzi sobie w starciu z koreańskim talentem Jinem „Blanc” Seong-minem? Czy półfinalista ostatnich Mistrzostw Świata, Vander, poprowadzi swoją ekipę do kolejnego, zdecydowanego triumfu? A może przebudzą się weterani rozgrywek LCS – Steve oraz Sprattel - i wraz z bardzo dobrym koreańskim strzelcem Pilotem stawią opór liderom tabeli?

 


Mecz pomiędzy FC Schalke 04 i Paris Saint-Germain około godziny 19:00 na Polsat Sport News i Polsatsport.pl

 

Rafał Fiodorow

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze