Już dziś poznamy wszystkich półfinalistów Pucharu Polski Cybersport

E-sport
Już dziś poznamy wszystkich półfinalistów Pucharu Polski Cybersport
cybersport.pl

Już dziś poznamy wszystkich półfinalistów Pucharu Polski Cybersport w Counter-Strike’u: Global Offensive. O ostatnie miejsca w turnieju, który odbędzie się w Katowicach, powalczą wieczorem: VenatoreS z GROMclanem oraz Sferis PRIDE z LaVidaLoca.

Siedem zespołów, które oglądać możemy w fazie play-off Pucharu Polski, udział w tym etapie wywalczyło sobie poprzez internetowe kwalifikacje. Bezpośrednie zaproszenie od organizatorów otrzymali wyłącznie gracze Sferis PRIDE. Wczoraj odbyły się dwa pierwsze ćwierćfinały rozgrywek. W inauguracyjnym meczu peace one love – nowa sekcja Karola ‘repo’ Cybulskiego i Kamila ‘kamila’ Kamińskiego – pokonało Z W I E R Z Ę T A. Z drugiej strony drabinki reprezentacja ALSEN Teamu wykluczyła z zawodów iNETKOXTV. Obie zwycięskie formacje otrzymały więc bilet do Katowic. Już niedługo okaże się, która z nich w Międzynarodowym Centrum Kongresowym walczyć będzie w finale, a która w pojedynku o trzecie miejsce.


Dziś do powyższych ekip dołączą dwie kolejne. W ćwierćfinale o 18:00 o awans do dalszego etapu strzelcy z VenatoreS mierzyć będą się z GROMclanem. Na 20:45 zaplanowano natomiast starcie Sferis PRIDE i LaVidaLoca. Wszystkie potyczki odbędą się w systemie BO3. W studio polskiego oddziału ESL zrelacjonują je Kuba ‘KubiK’ Kubiak oraz Maciej ‘Morgen’ Żuchowski.


VenatoreS vs. GROMclan
18:00


Sferis PRIDE vs. LaVidaLoca
20:45


Puchar Polski Cybersport zwieńczony zostanie LAN-ową imprezą w Katowicach już 5 marca. Cztery najlepsze ekipy zjadą do Międzynarodowego Centrum Kongresowego, by zmierzyć się w wielkim finale oraz meczu o trzecie miejsce. W puli nagród organizatorzy ulokowali 25,000 złotych.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie