Atak na kibiców Ajaksu. Nagranie z kamery przemysłowej

Piłka nożna
Atak na kibiców Ajaksu. Nagranie z kamery przemysłowej
fot. PAP

Atak na kibiców Ajaksu Amsterdam w warszawskiej kawiarni "Chmury" odbił się w Holandii szerokim echem. Oprócz demolki samego lokalu, fani Legii Warszawa urządzili sobie przed nim prawdziwe "racowisko". Wszystko to doskonale widać na opublikowanym m.in. przez internetowe wydanie gazety "Algemeen Dagblad" nagraniu z kamery przemysłowej.

"Grupa kibiców Ajaksu została ostatniej nocy zaatakowana przez zamaskowanych chuliganów Legii Warszawa. Według naszej wiedzy, Holendrzy nie odnieśli poważniejszych urazów, ale warszawska kawiarnia "Chmury" w której przebywali została doszczętnie zdemolowana" - piszą niderlandzcy dziennikarze.

 


Na nagraniu widać grupę zamaskowanych kibiców, która obrzuciła lokal całą masą odpalonych rac. Chuligani wrzucali je także do środka. Holendrzy podkreślają, że legioniści znani są z tego rodzaju incydentów, po czym przypominają, że dwa lata temu Ajax rywalizował w Warszawie przy pustych trybunach i że tak samo było jesienią, kiedy do stolicy Polski przyjechał Real Madryt.

No i proszę, znów o legionistach zrobiło się głośno w Europie.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze