Sferis PRIDE podejmie Mortal Kombat już o 17:00

E-sport
Sferis PRIDE podejmie Mortal Kombat już o 17:00
fot. DreamHack

Choć w Las Vegas rozgrywany jest światowej klasy turniej, zawody z serii DreamHack Masters nie są jedynym widowiskiem, które przyjdzie nam dziś śledzić. Już o 17:00 gracze Sferis PRIDE w ramach pierwszego sezonu Razer Rising Stars zmierzą się bowiem z bułgarskim Mortal Kombat.

Po tym, jak z „Orzełkami” pożegnali się Karol ‘repo’ Cybulski i Kamil ‘kamil’ Kamiński, a ich miejsce zajęli Jacek ‘minise’ Jeziak oraz Maciej ‘Luz’ Bugaj, w drużynie znad Wisły widać zdecydowane ożywienie. Świetne występy w ramach Pucharu Polski Cybersport, dwa zwycięstwa w kwalifikacjach do trzeciego sezonu SL i-League StarSeries, a także dwie wygrane właśnie w lidze Razer Rising Stars, każą nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. I choć dziś podopieczni Piotra ‘neqsa’ Lipskiego podejmować będą liderów tabeli, należy pamiętać, że w składzie Bułgarów zaszło sporo zmian. Ekipy nie reprezentują już Kamen ‘bubble’ Kostadinov i Viktor ‘v1c7oR’ Dyankov, którzy kilka miesięcy temu stanowili o sile MK, a z którymi to - na marginesie - Sferis PRIDE i tak było w stanie już wygrywać.

 

17:00 - Sferis PRIDE vs Mortal Kombat

 

Konfrontacja przeprowadzona zostanie w systemie BO2. Oznacza to, że nawet jeśli ekipy zwyciężą po jednej mapie, nie odbędzie się dogrywka. Punkty zostaną najzwyczajniej  świecie podzielone. Transmisję batalii śledzić będziecie mogli na kanałach E-Frag TV. Warto wspomnieć, że organizatorzy ligi wschodzących gwiazd przeznaczyli na nagrody dla najlepszych aż $28,000.

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze