Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza: Transmisja na Polsatsport.pl

Koszykówka
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza: Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Piotr Kieplin/Anwil Włocławek

Mecz Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza wyłoni ostatniego półfinalistę Pucharu Polski. W ostatnim meczu tych drużyn górą były Rottweilery, wygrywając 73:70. Jak będzie teraz? Transmisja meczu Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza na Polsatsport.pl i Ipla.tv.

Włocławianie chcą poważnie włączyć się do walki o medale, ale wcześniejsze wywalczenie Pucharu Polski też jest dla tej drużyny kuszące. MKS chce w końcu awansować do play-off i dzięki bardzo dobrej grze jest tego w obecnych rozgrywkach bliski.

 

Jednym z najważniejszych graczy Anwilu jest Paweł Leończyk, którego czeka teraz niełatwe zadanie - ograniczenie Witalija Kowalenki i Jeremiaha Wilsona. Sporo pracy czeka także Kamila Łączyńskiego - czołowego podającego PLK. Jego bezpośrednim rywalem będzie szybki i świetnie wymuszający przewinienia Kerron Johnson. Dotychczas obie ekipy wygrywały przed własną publicznością. Jak zakończy się to na neutralnym terenie?

 

- Cieszę się, że ten turniej jest organizowany w Warszawie. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć puchar, choć wiem, że to nie będzie proste zadanie. Nasz pierwszy przeciwnik MKS Dąbrowa Górnicza to bardzo mocny i wymagający rywal. Dużo rodziny i znajomych będzie na trybunach, jest więc po co grać i komu się pokazać - powiedział Łączyński.

 

Transmisja meczu Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza na Polsatsport.pl i Ipla.tv. Początek o godzinie 20:20.

MC, plk.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.