Meteos zagra w Phoenix1

E-sport
Meteos zagra w Phoenix1

Zasłużony dla amerykańskiej sceny dżungler, William „Meteos” Hartman, powraca do rywalizacji w NA LCS. Tym razem jest to jednak krótkoterminowa przygoda, związana z nieobecnością podstawowego leśnika Phoenix1, Rami’ego „Inori” Charagha, który nie będzie mógł zagrać w dwóch najbliższych spotkaniach.

Do tej pory Kanadyjczyk z irakijskimi korzeniami spisywał się naprawdę nieźle i zbierał pozytywne noty za dotychczasowe występy w wiosennym splicie. Teraz Inori jest jednak zmuszony zająć się sprawami osobistymi w rodzinnym Vancouver, toteż nie będzie mógł w tym czasie wystąpić w spotkaniach piątej kolejki NA LCS. Drużyna została w takiej sytuacji zobligowania zastępstwa na mecze z Team EnVyUs oraz z Cloud9, a wybór padł na Meteosa.


Jest to o tyle interesująca sytuacja, że Meteos był w przeszłości długoletnim zawodnikiem C9 i z tą ekipą związany był przez praktycznie całą profesjonalna karierę, z nią też święcił swoje największe triumfy. Po letnim splicie rozstał się jednak z podstawowym składem liderów NA LCS, a jego miejsce zajął Juan „Contractz” Arturo Garcia. Meteos jednak nadal pozostaje w tej ekipie rezerwowym zawodnikiem, więc jego występ przeciwko obecnej ekipie będzie dość interesującą sytuacją.


Phoenix1 po czterech kolejkach z wynikiem 4-4 zajmuje 4. miejsce w NA LCS. Rywale formacji w piątej rundzie spotkań są sklasyfikowani odpowiednio na dziesiątej (Team EnVyUs, 1-7) oraz pierwszej pozycji (Cloud9, 8-0).

Rafał Fiodorow
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie