Ostatni mecz drużyna z Bydgoszczy przegrała w tie-breaku z Effectorem Kielce i zajmuje 13. miejsce w tabeli. - Kiedy w tie-breaku są przewagi, to już naprawdę bardzo małe niuanse decydują o tym, kto wygrywa, kto przegrywa. W tym momencie wygrał Effector Kielce - powiedział środkowy Jan Nowakowski dla oficjalnej strony Łuczniczki Bydgoszcz.

 

Na 21 spotkań zespół znad Brdy zwyciężył tylko cztery razy. Mecz z kielczanami był ostatnim dla trenera Piotra Makowskiego, od tego tygodnia jego obowiązki przejął Marian Kardas. Czy nowy szkoleniowiec wpłynie na lepsze wyniki Łuczniczki?

 

Będzin pokonał w ostatnim meczu GKS Katowice i przywiózł do domu trzy punkty. Dziś gra u siebie, więc ma dodatkowy atut w postaci swoich kibiców. Do tej pory klub wygrał osiem razy i na swoim koncie zgromadził 25 punktów, mając tym samym osiem więcej niż rywale.

 

Oba zespoły spotkały się ze sobą ostatnio 5 listopada, kiedy to drużyna znad Brdy ograła do zera podopiecznych Stelio DeRocco. Jakim wynikiem zakończy się dzisiejsze spotkanie?

 

Transmisja meczu MKS Będzin -  Łuczniczka Bydgoszcz w Polsacie Sport od godz. 18:00. Komentują Damian Dacewicz i Maciej Jarosz.