Legendarny Brazylijczyk dołącza do TeamOne

E-sport
Legendarny Brazylijczyk dołącza do TeamOne

Weteran Counter-Strike’a powraca do gry. Jak informuje zarząd TeamuOne, utytułowany na scenie CS-a 1.6 Bruno ‘bit’ Lima dołączył do brazylijskiego składu.

Polska społeczność może pamiętać TeamOne ze światowych finałów World Electronic Sports Games w Chinach. W grupowym starciu Brazylijczycy rywalizowali wtedy z Virtus.pro. I choć pojedynek przegrali, a zawody zakończyli na odległych 17-20. miejscach, na jednej z map rywalizowali ze „Złotą piątką” jak równy z równym. Ponadto, formacji z Ameryki Południowej dobrze idzie w lokalnych rozgrywkach spod szyldu Liga PRO GamersClub. Wygrała już trzy mecze z rzędu. Mimo to postanowiła przegrupować swój skład. Z głównej piątki odsunięto Diego ‘AlaNDieg0Ra’ Rivegosę. Przejął on obowiązki trenera. Jego miejsce zajął właśnie bit.

 

Skład TeamOne:

 

Bruno "bit" Lima

Victor "iDk" Torraca

Pedro "Maluk3" Campos

Rafael "pava" Pavanelli

Alencar "trk" Rossato

Alan "AlaNDieg0R" Riveros (trener)

 

A Lima znany jest głównie z występowania w legendarnej drużynie Made in Brazil obok m.in. ówczesnej gwiazdy Raphaela ‘cogu’ Camargo. W czasach świetności CS-a 1.6 osiągał wraz z kolegami imponujące sukcesy. Mibr zwyciężył wówczas choćby shgOpen 2007, pokonując w finale Pentagram G-Shock, a więc historyczny skład „Złotej piątki” – jeszcze z Łukaszem ‘LUqiem’ Wnękiem, Mariuszem ‘Loordem’ Cybulskim i Jakubem ‘kubenem’ Gurczyńskim w wyjściowej piątce. Triumfował także podczas DreamHacka Winter 2007 czy GameGun 2008 w hiszpańskim Bilbao. Podczas IEM III Global Challenge Los Angeles mibr z bitem u boku zdobyło natomiast srebrne medale. W grupie Brazylijczycy ponownie spotkali się wtedy ze „Złota piątką” grającą jednak w barwach MeetYourMakers. Kolejny raz okazali się lepsi. Polacy zakończyli tamte zawody na czwartej lokacie. Pojedynki Made in Brazil i najlepszej biało-czerwonej formacji zawsze wzbudzały wiele emocji.

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze