Już tylko cztery zespoły walczą w Las Vegas

Inne
Już tylko cztery zespoły walczą w Las Vegas

W nocy poznamy zwycięzców rozgrywanego w Las Vegas DreamHacka Masters. Nim jednak okaże się, kto triumfalnie wzniesie mistrzowski puchar, cztery zespoły powalczą jeszcze w półfinałach. W elitarnym gronie znajdują się także Polacy z Virtus.pro.

Biało-czerwoni ograli wczoraj mousesports, zasilając tym samym grono czterech najlepszych formacji na zawodach. W walce o wejście do wielkiego finału zmierzą się z nie lada przeciwnikiem, bo ze złotymi medalistami ubiegłego Majora – Astralis. Skandynawowie w ćwierćfinale do domu odesłali graczy Ninjas in Pyjamas. To idealna okazja do zrewanżowania się na Duńczykach za finałowy mecz mistrzostw w Atlancie. Ekipa znad Wisły wydaje się bardzo zmotywowana i nie obawia się rywala. W jednym z wywiadów Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski powiedział: – Ciągle powtarzam, że w Atlancie to nie Duńczycy wygrali turniej. To my go przegraliśmy. Wtórował mu Janusz ‘Snax’ Pogorzelski: W finale Majora mieliśmy sporo dobrych sytuacji, a i tak przegraliśmy jak nooby. Myślę, że w Las Vegas zniszczymy Astralis. Potyczka rozpocznie się już o 20:00.

 

20:00 – Virtus.pro vs Astralis

 

Po drugiej stronie drabinki zmierzą się natomiast reprezentanci SK Gaming i druga duńska sekcja, która przyleciała do USA – North. Oba zespoły przed zawodami wprowadziły zmiany w składzie. Drużynę związaną z F.C. Kopenhagą zasilił Philip ‘aizy’ Aistrup. Brazylijczycy zaprosili do siebie natomiast Joao ‘felpsa’ Vasconcellosa. Okaże się więc, która zmiana jest bardziej efektywna. Marcelo ‘coldzera’ David nie ma jednak wątpliwości, że to SK zakończy mecz z podniesionymi głowami. Jak sam mówił w wywiadzie dla HLV.org: - North jest dobrą formacją, która ma dwóch świetnych graczy: Magiska i k0nfiga. Będziemy po prostu robić swoje i zobaczymy, co się zdarzy. Jesteśmy bardziej doświadczeni i myślę, że aktualnie bardziej głodni zwycięstw. Jesteśmy również bardziej skupieni. Wydaje mi się, że to klucz do wygranej. Starcie planowo rozpocząć ma się o 23:00, jednak dokładna godzina zależeć będzie od tego, kiedy zakończy się mecz Virtus.pro z Astralis.

 

23:00 – SK Gaming vs North

 

Po tym, jak poznamy zwycięzców powyższych konfrontacji, odbędzie się wielki finał DreamHacka Masters w Las Vegas. Organizatorzy szacują, że rozpocznie się on o 03:00 w nocy. Transmisję z dzisiejszych batalii tradycyjnie śledzić będziecie mogli w E-SPORT TV, a także na polskim kanale DreamHacka, na którym relację przeprowadzą: Maciej ‘Morgen’ Żuchowski, Maciej ‘sawik’ Sawicki oraz Kuba ‘KubiK’ Kubiak.

 

03:00 – Wielki finał DreamHacka Masters w Las Vegas

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze