Bouchard odpowiedziała krytykom. "Pracujecie 24 godziny na dobę?"

Tenis
Bouchard odpowiedziała krytykom. "Pracujecie 24 godziny na dobę?"
fot. Instagram

Eugenie Bouchard bryluje ostatnio w mediach, jednak nie ze względu na wyniki. Przede wszystkim furorę zrobiła jej sesja zdjęciowa dla "Sports Illustrated Swimsuit Issue". Co ciekawe, część kibiców skrytykowała ją za to.

Bouchard jest uznawana za jedną z najpiękniejszych sportsmenek i trudno się z tym nie zgodzić. Dlatego była jedną z trzech tenisistek, które zaproszono na łamy najnowszego wydania "Sports Illusrated Swimsuit Issue". Pozostałe to Karolina Woźniacka i Serena Williams.

 

Chociaż większość kibiców była zachwycona efektami, to pojawiły się głosy krytyki. Ich zdaniem, Bouchard powinna skupić się na tenisie, zamiast angażować się w sesje zdjęciowe itp.

 

- Od kilku lat przy okazji każdej sesji słyszę, żebym wracała na kort. Co ty wyprawiasz, idź ćwiczyć... Trenowałam sześć godzin dziennie. O czym wy mówicie? Pracujecie 24 godziny na dobę? Trzeba sobie radzić z hejterami i nie brać tego osobiście. Trwa to już parę lat, dlatego zdążyłam się do tego przyzwyczaić - powiedziała tenisistka w rozmowie z CBS Sports Radio.

 

 

Kanadyjka zajmuje 44. miejsce w rankingu WTA. Obecnie przygotowuje się do Mexican Open. Będzie to jej pierwszy start od Australian Open.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze