Sprzedaż otwarta

 

Otwarta sprzedaż biletów (62% wszystkich kart wstępu) rozpoczęła się 21 lutego 2017 roku i jest prowadzona online za pośrednictwem strony internetowej bilety.u21poland.com poprzez dobrze znany kibicom piłkarskim w naszym kraju system sprzedażowy KupBilet.pl.

 

Jedna osoba może zakupić maksymalnie osiem biletów na każde spotkanie mistrzostw. Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Podczas zakupu biletów na mistrzostwa Europy U-21 Polska 2017 nie jest wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski. Bilety są imienne w związku z czym należy podać następujące dane: imię, nazwisko, numer PESEL.

 

W ramach sprzedaży otwartej udostępnione zostały następujące formy płatności: przelew bankowy, transakcja kartą płatniczą (kredytową lub debetową) oraz transakcja z użyciem internetowych bramek płatniczych (Przelewy24 lub Dotpay).

 

 

Bilety dla innych grup docelowych

 

- Dystrybucja biletów dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży ze szkół, akademii oraz klubów (15% wszystkich kart wstępu) prowadzona jest przez koordynatorów regionalnych wyznaczonych w każdym z sześciu Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej goszczących mecze turnieju na swoim terenie.

 

- Dystrybucja biletów dla kibiców reprezentacji uczestniczących w turnieju (7% wszystkich kart wstępu) prowadzona jest przez federacje piłkarskie z poszczególnych krajów we współpracy z UEFA.

 

- Dystrybucja biletów na miejsca o podwyższonym standardzie, tzw. Biznes Hospitality (3% wszystkich kart wstępu), prowadzona jest przez Polski Związek Piłki Nożnej.

 

Ważne! Wszystkie karty wstępu, które nie zostaną zagospodarowane przez powyższe grupy docelowe oraz przez sponsorów i partnerów turnieju, będą na bieżąco przekazywane do sprzedaży otwartej.

 

Kategorie biletów

 

Udostępnione w sprzedaży bilety zostały podzielone na dwie kategorie.

 

Kategoria 1 - miejsca wzdłuż linii bocznych boiska.

Kategoria 2 - miejsca za bramkami oraz w narożnikach trybun.