MŚ Lahti 2017: Kot pochwalił się nowym kaskiem. "Jest kocur!"

Inne

Maciej Kot pochwalił się nowym kaskiem, który został przygotowany specjalnie na mistrzostwa świata w Lahti. 25-latek z pewnością będzie się wyróżniał na skoczni.

Reprezentant Polski będzie walczył o medale w kasku, na którym namalowano kota bengalskiego. "Jest kocur" - napisał na Facebooku, zamieszczając zdjęcie. Premierowy występ już w środę, kiedy odbędą się treningi.

 

 

"W końcu mój nowy kask jest gotowy! Szymon Chwalisz jak zwykle spisał się świetnie i efekty jego pracy są rewelacyjne. Mam nadzieję, że nowy kask przyniesie mi szczęście w nadchodzących mistrzostwach świata w Lahti. Jeśli jesteście ciekawi jak powstawała grafika, to zapraszam do oglądnięcia filmu" - stwierdził Kot.

 

- Pierwsza grafika była śmieszna i komiksowa. Oboje doszliśmy do wniosku, że Maciej dorósł i zasłużył na poważny rysunek, więc namalowałem na jego kasku bengala. Umieszczony na kasku kot jest dość agresywny, dojrzały i mam nadzieję, że takie będą skoki Maćka - wyjaśnił autor malunku Szymon Chwalisz.

 

 

Kot jest ostatnio w znakomitej formie. Wygrał dwa konkursy Pucharu Świata – w Sapporo (11 lutego) i Pjongczang (16 lutego).

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze