ScreaM oficjalnie w Teamie EnVyUs!

E-sport
ScreaM oficjalnie w Teamie EnVyUs!

To, co przez ostatnie tygodnie było wyłącznie tajemnicą poliszynela, zostało w końcu oficjalnie potwierdzone. Adil ‘ScreaM’ Benrlitom stał się częścią Teamu EnVyUs.

Transfer Belga do EnVyUs jest echem wielkich zmian, które zaszły na światowej scenie Counter-Strike’a: Global Offensive tuż po ELEAGUE Majorze. Po zmianach na linii dwóch najlepszych we Francji formacji pod szyldem G2 Esports ukształtowała się – jak została ochrzczona – francuska „super grupa”. Zabrakło w niej miejsca da ScreaMa. Młody talent swoją karierę kontynuować miał więc w FaZe Clanie, aczkolwiek strony ostatecznie nie doszły do porozumienia, a FaZe podpisało kontrakt z Nikolą ‘NiKo’ Kovacem. Od tego czasu Benrlitom  w oficjalnych spotkaniach wspomagał Team EnVyUs.

 

EnVyUs chwilę wcześniej ogłosiło jednak nowy skład, w którym Benrlitom nie został wymieniony. Jak się okazuje, gdy nadarzyła się okazja zakontraktowania Adila, zarząd nie czekał długo, by wprowadzić kadrowe zmiany. David ‘devoduvek’ Dobrosavljevic cieszył się z reprezentowania francuskiej potęgi zaledwie tydzień, po czym najzwyczajniej w świecie został zepchnięty do roli rezerwowego. Tym samym uważany za jednego z najlepszych strzelców na świecie ScreaM oficjalnie dołączył do klubu, w którym zagra obok kolegi z G2 – Cédrica ‘RpK’ Guipouy, dwóch reprezentantów „starego” EnVyUs, a także członka byłego Teamu LDLC.

 

 

Skład Teamu EnVyUs:

 

Vincent "Happy" Schopenhauer

Adil "ScreaM" Benrlitom

Christophe "SIXER" Xia

Cédric "RpK" Guipouy

Alexandre "xms" Forté

 

Damien "maLeK" Marcel (trener)

David "devoduvek" Dobrosavljevic (rezerwa)

 

 

Od poniedziałku Team EnVyUs przebywa na obozie przygotowawczym w Londynie. W tym czasie formacja rozegrała m.in. oficjalne spotkanie w ramach piątego sezonu ESL Pro League. W potyczce z HellRaisers zespoły podzieliły się punktami, zaliczając po jednym zwycięstwie. Co ciekawe, 9 lutego właśnie w Pro Lidze byliśmy świadkami oficjalnych derbów Francji. EnVyUs – już ze ScreaMem – dwukrotnie poskromiło G2, a więc „super zespół”, który miał nie dawać najmniejszych szans innym ekipom z kraju.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie