Śliwa: Debiut był spokojny

Siatkówka

Debiut był spokojny, w czym pomogły mi dziewczyny. Zagrały dzisiaj naprawdę dobre spotkanie – powiedziała Magdalena Śliwa, nowa trenerka siatkarek Tauron MKS Dąbrowa Górnicza po wygranej 3:0 z francuskim St-Raphael Var VB w Lidze Mistrzyń.

Była rozgrywająca reprezentacji Polski zastąpiła kilkadziesiąt godzin przed meczem Argentyńczyka Juana Manuela Serramalerę, któremu dotąd pomagała w pracy. - Na początku było trochę nerwów i przypadkowości. To wynikało z tego, że przeciwnik zagrał siatkówkę do której trzeba było mieć dużo cierpliwości. Potem dziewczyny odpaliły i już cały mecz był pod kontrolą – dodał Śliwa.

 

W ostatnim grupowym meczu LM MKS zagra również u siebie z azerskim Azerrailem Baku. - Postaramy się wygrać z Azerail za trzy punkty. Co do mojej pracy, to na razie skupiamy się na tym sezonie. Co będzie potem, trzeba pytać prezesów. Wiadomo, że rewolucji nie możemy zrobić, bo praca, jaką wykonywał Juan była dobra. Niewiele rzeczy trzeba zmienić, żeby zespół nabrał świeżości, a dziewczyny były na boisku zawsze uśmiechnięte i radosne – powiedziała.

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze