Zaproszenia na kijowskie finały SL i-League StarSeries rozdane

E-sport
Zaproszenia na kijowskie finały SL i-League StarSeries rozdane

Organizatorzy trzeciego sezonu SL i-League StarSeries rozdali już wszystkie bezpośrednie zaproszenia na turniej. W Kijowie zobaczymy ścisłą czołówkę światowego Counter-Strike’a: Global Offensive.

Do tej pory specjalną inwitację na zawody otrzymali gracze Virtus.pro, SK Gaming, Ninjas in Pyjamas oraz Astralis. Dziś do grona szczęśliwców dołączyły zespoły z Gambit Esports, North, Natus Vincere i FaZe Clanu. To składy okupujące miejsca w najlepszej dziesiątce rankingu według HLTV.org. Pozostała ósemka swojej szansy szukać będzie w internetowych kwalifikacjach. W pierwszej serii walczą strzelcy Sferis PRIDE i Teamu Kinguin. Obie ekipy są już w etapie pucharowym eliminacji. W głównej fazie zawodów być może zobaczymy więc aż trzy formacje znad Wisły.

 

LAN-owe finały turnieju odbędą się w Kijowie. Już w kwietniu w "Palace Ukraine” najlepsze zespoły z całego świata powalczą o nagrody z puli $300,000. W zeszłym sezonie gracze Virtus.pro zakończyli zmagania na ostatnim miejscu, przegrywając kolejno z chińskim VG.CyberZen oraz Team EnVyUs z Francji. Złote medale wręczone zostały natomiast zawodnikom Ninjas in Pyjamas, którzy w wielkim finale pokonali G2 Esports.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie