Transfer do Paryża miał być genialnym ruchem Polaka, zwłaszcza że trenerem PSG został Unai Emery. Obaj dobrze znali się z pracy w Sevilli, lecz jak się okazało nie ma to większego przełożenia u nowego pracodawcy. Ostatni raz Krychowiak zagrał w pierwszej drużynie 21 grudnia (dokładnie 22 minuty). Ostatnio częściej występuje w rezerwach na własne życzenie, gdyż chce być w optymalnej dyspozycji przed meczami kadry.

Adam Nawałka wytworzył w reprezentacji pewien kręgosłup, który ciężko będzie mu złamać. Chodzi oczywiście o Kamila Glika, Roberta Lewandowskiego oraz właśnie Krychowiaka. Nawet wobec braku gry tego ostatniego wydaje się mało prawdopodobne, by nie otrzymał powołania na bardzo ważny mecz z Czarnogórą. Warto zaznaczyć, że w tym sezonie dla PSG rozegrał 610 minut, a dla reprezentacji Polski - 405!

Problem z regularną grą mają też inni zawodnicy. Jakub Błaszczykowski zaczyna mecze na ławce rezerwowych, a Bartosz Kapustka raczej nie łapie się w szerokiej kadrze Leicester City. Czy zmieni się to po zmianie trenera? W czwartek zwolniony został bowiem Claudio Ranieri.

W programie pojawią się także ekskluzywne rozmowy z Marcinem Robakiem, Dariuszem Formellą oraz Włodzimierzem Lubańskim, który 28 lutego skończy 70 lat.

Prowadzący: Roman Kołtoń.

Goście: Tomasz Hajto, Michał Adamczewski, Zbigniew Koźmiński, Cezary Kowalski.

Cafe Futbol w niedzielę od 11.00 w Polsacie Sport. Dogrywka od 12.25 na Polsatsport.pl!