Sęk wraca na ring

Sporty walki
Sęk wraca na ring
fot. PAP

Dariusz Sęk (26-2-2, 8 KO), który niedawno pożegnał się ze swoim trenerem Andrzejem Gmitrukiem dołączył do Babilon Promotion. Jak poinformował na Twitterze nowy promotor Tomasz Babiloński, 30-latek swoją najbliższą walkę stoczy 22 kwietnia.

Na początku lutego Sęk zakończył wieloletnią współpracę z Gmitrukiem oraz grupą promocyjną AG Promotion. Powodem rozstania miała być informacja o rzekomo odrzuconej przez 30-latka ofercie walki z Robertem Stieglitzem (50-5-1, 29 KO) o tytuł mistrza Europy w kategorii półciężkiej.

 

- Chciałbym poinformować, że zakończyłem współpracę z trenerem Andrzejem Gmitrukiem i grupą promocyjną AG Promotion. Bardzo dziękuję za prawie 8 lat ciężkiej pracy, super atmosferę na sali i za całą resztę, którą znamy tylko ja i trener. Jestem teraz wolnym zawodnikiem i łapię nową perspektywę na przyszłość. Wierzę, że w boksie nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa – napisał wtedy zawodnik na swoim Facebooku.

 

Jak się okazuje Sęk znalazł już kolejnego promotora. Babiloński, który prowadzi grupę Babilon Promotion & KnockOut Promotions oznajmił, że 30-latek jest jego nowym podopiecznym. Pierwszą walkę ma stoczyć 22 kwietnia.

 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze