Zimnoch - Mollo II. Skrót walki (WIDEO)

Sporty walki

Krzysztof Zimnoch (21-1-1, 14 KO) zrewanżował się Mike'owi Mollo (21-7-1, 13 KO) za porażkę sprzed roku. Polak był czujny od pierwszego gongu i ostatecznie rozbijał przeciwnika przez sześć rund, aż Amerykanin nie wyszedł do siódmego starcia. Obejrzyjcie skrót tej walki!

Pierwsza zawodowa porażka na pewno kosztowała Zimnocha wiele nieprzespanych nocy. Polak miał tylko przetrwać początkowy napór rywala i później wykorzystać przewagę kondycyjną. Tak się jednak nie stało, bo Mollo bardzo szybko skrócił dystans i potężnie nim wstrząsnął. Po kolejnych atakach udało mu się skończyć walkę w pierwszej rundzie... Po roku nadeszła jednak pora rewanżu.

Od pierwszego gongu Zimnoch nie dawał wciągać się w grę narzucaną przez Mollo. Amerykanin często próbował atakować po komendzie "stop", lecz został szybko skarcony przez sędziego. Polak spokojnie wyczekiwał, aż w końcówce drugiego starcia kapitalnie trafił prawym sierpowym, po którym Mollo padł na deski. Miał szczęście, że kilka sekund później uratował go gong...

Do trzeciej rundy wyszedł na niemalże ugiętych nogach, lecz przetrwał, a później nawet osiągnął przewagę. Ostatecznie jednak Zimnoch doszedł do siebie i ponownie rozbijał go ciosami prostymi. Pod koniec szóstej rundy po raz kolejny mocno wstrząsnął Mollo, który do kolejnego starcia już nie wyszedł. Po walce obaj zawodnicy podziękowali sobie za walkę.

Wynik walki:

Krzysztof Zimnoch (21-1-1, 14 KO) pokonał przez techniczny nokaut po szóstej rundzie Mike Mollo (21-7-1, 13 KO)

Skrót walki Zimnoch - Mollo II w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze