AcilioN oraz Friis zasilili szeregi Tricked Esport

Inne
AcilioN oraz Friis zasilili szeregi Tricked Esport
fot. MMOExaminer

Niegdyś to Szwedzi i Francuzi dyktowali warunki na profesjonalnej scenie CS:GO. Obecnie te dwie potęgi tkwią w kryzysie, a na horyzoncie nie widać szans na jego zakończenie. W tym samym czasie Duńczycy kompletują kolejny zespół, który ma szansę z powodzeniem powalczyć na arenie międzynarodowej.

Konflikt na linii Tricked – Heroic zaowocował serią zawirowań w duńskiej „drugiej lidze”. Efektem było wykupienie kontraktu JUGiego, który ostatecznie trafił do drużyny prowadzonej przez MODDIIego. W konsekwencji Tricked zostało osłabione i potrzebowało jednego zawodnika do skompletowania składu. HUNDEN wraz z kompanami zdecydowali się nie poprzestawać na dobraniu jednego gracza.

 

Po miesięcznej przerwie do gry powrócił Friis, znany z występów pod banderą mTw oraz fnatic. Na reemigrację do ojczyzny zdecydował się również AcilioN, który przez kilka miesięcy występował w barwach północnoamerykańskiego Splyce. Z racji tego, że Tricked posiadało zaledwie jedno wolne miejsce, do ustąpienia z drużyny został zmuszony także maeVe.

 

Odświeżony skład Tricked Esport prezentuje się następująco:

 

Nicolai „HUNDEN” Petersen

Patrick „es3tag” Hansen

Johannes „b0RUP” Borup

Asger „AcilioN” Larsen

Michael „Friis” Jorgensen

Jakub Nowak

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze