kRYSTAL przedłużył kontrakt z PENTA SPORTS

E-sport
kRYSTAL przedłużył kontrakt z PENTA SPORTS

W obliczu wygaśnięcia kontraktu, przyszłość kRYSTALa stała pod znakiem zapytania, lecz ostatecznie Niemiec doszedł do porozumienia z włodarzami organizacji. Teraz pozostało tylko uzupełnić braki w składzie drużyny i rozpocząć treningi.

PENTA SPORTS uchodziła niegdyś za najsilniejszą, niemiecką ekipę na scenie CS:GO. Niespełna przed dwoma laty doszło do przejścia trzech kluczowych zawodników do konkurencyjnego mousesports. kRYSTAL nie został wzięty pod uwagę przy roszadach, co na długi czas zdecydowanie przekreśliło jego szanse na grę na najwyższym poziomie.

 

Niemiec nieustannie pozostawał związany kontraktem z organizacją PENTA. Ostatecznie umowa utraciła ważność na początku bieżącego roku. kRYSTAL zdradził, że dostał sporo interesujących propozycji od innych drużyn. Finalnie w wyniku otrzymania korzystnych warunków przedłużenia umowy zdecydował się jednak pozostać w dotychczasowym zespole.

 

Mamy przyjemność poinformować, że kRYSTAL przedłużył swój kontrakt z PENTA. Po kilku rozmowach doszliśmy do porozumienia, na którym zyskają obie strony. Obecnie wróżymy świetlaną przyszłość naszej drużynie. Odkąd odnaleźliśmy trzon zespołu nie możemy doczekać się na ogłoszenie kolejnych nowinek, które ujrzą światło w najbliższej przyszłości i z pewnością przyczynią się do naszego powrotu na szczyt. Naprzód PENTA!” - powiedział Andreas "shadjEAh" Pullitzky, menadżer organizacji.

 

W obliczu zmian na scenie, które zaszły na przestrzeni ostatnich tygodni potrzebowałem trochę czasu, aby podjąć decyzję odnośnie mojej przyszłości. Dziękuję mojej organizacji, że umożliwiła mi spokojne przemyślenie tej kwestii. Po odnalezieniu trzonu naszej drużyny zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby wrócić na szczyt. Chciałbym przeprosić fanów za duże opóźnienia, które pojawiły się przy kompletowaniu składu. Czasem zdarzają się nieoczekiwane zmiany oraz konflikty, a wszyscy zaangażowani muszą po prostu dostosować się do nowej sytuacji. Dziękuję wszystkim za wspieranie mnie oraz mojej drużyny w przeszłości. Mam nadzieję, że również w przyszłości możemy liczyć na waszą przychylność.” - oświadczył Kevin „kRYSTAL” Amend, kapitan zespołu CS:GO.

 

Aktualny skład zespołu PENTA prezentuje się nastepująco:

 

Kevin „kRYSTAL” Amend

Stefan „stfN” Seier

Miikka „suNny” Kemppi

Jakub Nowak

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze