KSW Colosseum: Burneika i jego kopnięcia z półobrotu! W jakiej formie jest "Hardkorowy Koksu"? (WIDEO)

Sporty walki

Robert Burneika (2-0, 1 SUB) wskoczył do karty walk KSW 39: Colosseum i na PGE Narodowym zmierzy się z "Popkiem Monsterem" (2-2, 2 KO). Do 27 maja i największej gali w historii polskiego MMA pozostały jeszcze trzy miesiące, ale "Hardkorowy Koksu" trzyma formę przez cały rok. Sprawdźcie, w załączonym materiale wideo w jakiej dyspozycji jest aktualnie Burneika!

Robert Burneika w zawodowym MMA stoczył dwa pojedynki i oba zakończyły się jego zwycięstwami. W pierwszym starciu pokonał Marcina Najmana, a w drugiej walce w trzeciej rundzie zwyciężył z Dawidem Ozdobą. Na PGE Narodowym wejdzie trzeci raz do zawodowej klatki, ale po raz pierwszy wystąpi dla organizacji KSW.

Na KSW 39: Colosseum "Hardkorowy Koksu" zmierzy się z "Popkiem Monsterem", który powraca po porażce z Mariuszem Pudzianowskim. Mikołajuw jest pewny swego zwycięstwa. - Między nami jest przepaść - mówi "Popek" w rozmowie z Polsatsport.pl. - Zobaczymy, czy będzie potrafił pokazać swoją formę sprzed lat - ripostuje Burneika.

Z kamerą na treningu odwiedziliśmy "Hardkorowego Koksu" i kulturysta zapewnia, że cały czas utrzymuje wysoką formę. Niebawem Burneika wylatuje do Stanów Zjednoczonych i właśnie w Las Vegas będzie przygotowywał się do starcia z "Popkiem". Kopnięcia z półobrotu jednak już teraz mają w sobie brutalną siłę i moc!

Zobaczcie w załączonym materiale wideo w jakiej dyspozycji jest aktualnie Robert Burneika!

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze