Sporty walki

FEN 16: Paczuski - Kombou na Torwarze!

W walce wieczoru gali FEN 16 Kamil Łebkowski (15-4, 8 KO, 2 SUB) zmierzy się z Brazylijczykiem Gabrielem Silvą (5-0, 2 KO, 1 SUB). "Bomba" ma na swoim koncie dziesięć wygranych z rzędu i do pojedynku będzie przystępował w roli zdecydowanego faworyta. Dla organizacji FEN stoczy swój drugi pojedynek. Jak odnalazł się na planie zdjęciowym?

- Jest całkiem fajnie! Może wezmę się za występowanie w filmach? Może serial "Słoiki"? Nie mogę się doczekać efektu końcowego - mówił Łebkowski.

Na warszawskim Torwarze pojawią się jak zwykle również przedstawiciele formuły K-1, w tym m.in. Marcin Szreder, Radosław Paczuski czy Arkadiusz Wrzosek. -  Dla mnie to jest szansa dotarcia do swoich kibiców. Zawsze mogę powiedzieć coś do swoich kibiców i przekazać swoje mądrości fanom - opowiadał na planie zdjęciowym Szreder.

Paczuski wystąpi po raz pierwszy dla FEN, ale w przeszłości miał już okazję brać udział w kręceniu materiałów promocyjnych dla innych organizacji. -  Powiem szczerze, że pomysły są innowacyjne i na pewno zmotywują kibiców do przyjścia na Torwar już 11 marca - ocenił zawodnik.

W załączonym materiale wideo "Kulisy kręcenia trailerów przed FEN 16".