FEN 16 za kulisami. Jak wyglądało kręcenie trailerów? (WIDEO)

Sporty walki

Gala Fight Exclusive Night 16 odbędzie się 11 marca na warszawskim Torwarze. Zanim jednak zawodnicy wejdą do klatkoringu muszą wypełnić wszystkie obowiązki związane z odpowiednią promocją wydarzenia, a w tym m.in. pojawić się na planie kręcenia trailerów. Jak zawodnicy czuli się na planie zdjęciowym?

W walce wieczoru gali FEN 16 Kamil Łebkowski (15-4, 8 KO, 2 SUB) zmierzy się z Brazylijczykiem Gabrielem Silvą (5-0, 2 KO, 1 SUB). "Bomba" ma na swoim koncie dziesięć wygranych z rzędu i do pojedynku będzie przystępował w roli zdecydowanego faworyta. Dla organizacji FEN stoczy swój drugi pojedynek. Jak odnalazł się na planie zdjęciowym?

- Jest całkiem fajnie! Może wezmę się za występowanie w filmach? Może serial "Słoiki"? Nie mogę się doczekać efektu końcowego - mówił Łebkowski.

Na warszawskim Torwarze pojawią się jak zwykle również przedstawiciele formuły K-1, w tym m.in. Marcin Szreder, Radosław Paczuski czy Arkadiusz Wrzosek. -  Dla mnie to jest szansa dotarcia do swoich kibiców. Zawsze mogę powiedzieć coś do swoich kibiców i przekazać swoje mądrości fanom - opowiadał na planie zdjęciowym Szreder.

Paczuski wystąpi po raz pierwszy dla FEN, ale w przeszłości miał już okazję brać udział w kręceniu materiałów promocyjnych dla innych organizacji. -  Powiem szczerze, że pomysły są innowacyjne i na pewno zmotywują kibiców do przyjścia na Torwar już 11 marca - ocenił zawodnik.

W załączonym materiale wideo "Kulisy kręcenia trailerów przed FEN 16".

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze