Półfinał Pucharu Polski: Wigry Suwałki - Arka Gdynia 0:3. Skrót meczu

Wigry Suwałki przegrały z Arką Gdynia w pierwszym meczu półfinałowym piłkarskiego Pucharu Polski. Wynik otworzył w pierwszej połowie Mateusz Szwoch, a w drugiej połowie do siatki trafiali jeszcze Rafał Siemaszko oraz Dariusz Formella. Zobaczcie skrót meczu Wigry Suwałki - Arka Gdynia.

Pierwszy mecz półfinałowy piłkarskiego Pucharu Polski:

Wigry Suwałki – Arka Gdynia 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Mateusz Szwoch (37-karny), 0:2 Rafał Siemaszko (68-głową), 0:3 Dariusz Formella (90+2)

Wigry Suwałki: Damian Podleśny - Janusz Bocholc, Maciej Wichtowski, Vaclav Cverna, Frank Adu Kwame - Damian Kądzior, Mateusz Radecki, Adrian Karankiewicz (61. Kamil Adamek), Damian Gąska (71. Adam Ryczkowski), Łukasz Wroński (71. Miłosz Kozak) - Kamil Zapolnik.
Arka Gdynia: Pavels Steinbors - Damian Zbozień, Krzysztof Sobieraj, Michał Marcjanik, Marcin Warcholak - Marcus Vinicius Da Silva (81. Miroslav Bożok), Yannick Kakoko (67. Michał Nalepa), Dominik Hofbauer, Mateusz Szwoch, Dariusz Formella - Josip Barisic (61. Rafał Siemaszko).

Żółte kartki: Wigry - Vaclav Cverna; Arka - Damian Zbozień.
Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków). Widzów: 3066.

Rewanżowe spotkania mają zostać rozegrane w dniach 4-6 kwietnia.