Polskie derby już dziś! O 21:00 zmierzą się gracze Teamu Kinguin i PRIDE

E-sport
Polskie derby już dziś! O 21:00 zmierzą się gracze Teamu Kinguin i PRIDE

Już dziś odbędą się polskie derby Counter-Strike’a: Global Offensive. O 21:00 w ramach trzeciego sezonu ECS EU Development League zmierzą się bowiem gracze Teamu Kinguin i PRIDE.

„Orzełki” wywalczyły udział w zawodach, zwyciężając pierwszy turniej kwalifikacyjny. Ekipa Grzegorza ‘SZPERO’ Dziamałka do rozgrywek została natomiast bezpośrednio zaproszona przez organizatorów. Oprócz formacji znad Wisły w lidze podziwiać będziemy Rogue, Tengri, Space Soldiers, Gambit Esports, North i FlipSid3 Tactics. Dwa najlepsze zespoły z powyższej stawki wezmą udział w barażach z Virtus.pro i fnatic do głównej odsłony ECS.

 

Strzelcy PRIDE i Teamu Kinguin o swoje pierwsze punkty mierzyć będą się już o 21:00. Spotkanie odbędzie się w trybie Best-of-Two, a więc istnieje możliwość zakończenia pojedynku remisem. Oba biało-czerwone składy są ostatnio bardzo aktywne w internetowych zmaganiach. „Pingwiny” z przytupem rozpoczęły swoją przygodę w ESL Pro League, a nowa sekcja Jacka ‘MINISE’ Jeziaka z powodzeniem radzi sobie w kwalifikacjach do trzeciego sezonu SL i-League, a także w rozgrywkach z serii Razer Rising Stars.

 

21:00 – Team Kinguin vs. Sferis PRIDE

 

I to właśnie w konfrontacji „wschodzących gwiazd” zobaczymy PRIDE przed bratobójczym pojedynkiem. O 18:00 podopieczni Piotra ‘neqsa’ Lipskiego staną bowiem naprzeciwko Niemcom z ALTERNATE aTTaX, by wyegzekwować kolejne punkty w tabeli. Mecz i w tym przypadku rozegrany zostanie w formacie BO2. Aktualnie w lidze Razer Rising Stars „Orzełki” mogą pochwalić się serią trzech wygranych potyczek pod rząd: z Mortal Kombat, eSubą i Bpro.

 

18:30 – Sferis PRIDE vs. ALTERNATE aTTaX

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze