Puchar Polski: Wigry Suwałki - Arka Gdynia. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie

Piłka nożna

Czas na półfinały Pucharu Polski! We wtorek będziemy świadkami meczu Wigry Suwałki - Arka Gdynia. Pierwszoligowiec już osiągnął historyczny sukces, więc nie ma nic do stracenia. Transmisja meczu Wigry Suwałki Arka Gdynia w Polsacie Sport i Super Polsacie.

Wigry Suwałki to 6. drużyna Nice 1 Ligi, natomiast Arka Gdynia zajmuje 9. miejsce w Lotto Ekstraklasie. Dla tej pierwszej ekipy będzie to pierwsze spotkanie tej wiosny. "Arkowcy" mają za sobą trzy ligowe konfrontacje.

 

- Nie będę ukrywał, że jest to dla klubu wielkie wydarzenie, bo Wigry po raz pierwszy znalazły się na tym szczeblu pucharowych rozgrywek. Widać jednak, że tym spotkaniem żyją także całe Suwałki. Wszyscy mają świadomość, że od gry w finale Pucharu Polski 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie dzielą nas tylko dwa mecze - stwierdził trener pierwszoligowca Dominik Nowak.

 

- Faworytem tej rywalizacji są oczywiście rywale, głównie z tego względu, że występują w wyższej klasie. Wiem, że wiele osób widzi już Arkę w finale, ale proszę nas przedwcześnie nie skreślać. W rundzie jesiennej pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę i pokazaliśmy, że stać nas na wiele. Na pewno wszyscy mądrzejsi będziemy jednak po pierwszym spotkaniu - zauważył Nowak.

 

Transmisja meczu Wigry Suwałki - Arka Gdynia w Polsacie Sport i Super Polsacie. Początek o godzinie 17:45. Komentują Cezary Kowalski i Tomasz Łapiński.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze