Pech zawodnika PSG: Gola nie było, bo piłka stanęła w wodzie (WIDEO)

Lucas Moura

Lucas Moura mógł zdobyć bramkę dla PSG w meczu ćwierćfinałowym Pucharu Francji. Piłka toczyła się już do pustej bramki, ale na przeszkodzie stanęła ulewa.

Mistrzowie Francji długo męczyli się z grającym w Ligue 2 zespołem Niort. Piłkarze PSG, wśród których do 73. minuty grał Grzegorz Krychowiak stwarzali sobie sporo okazji do zdobycia bramki, ale długo nie mogli objąć prowadzenia. Wreszcie bramkę w 76. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, zdobył Javier Pastore (kilka minut wcześniej zmienił reprezentanta Polski).

W doliczonym czasie gry na 2:0 mógł podwyższyć Lucas Moura, który strzelał do pustej bramki, ale zamiast cieszyć się z gola, przeżył spore rozczarowanie. Z powodu ulewy przed bramką utworzyła się ogromna kałuża, w której piłka zatrzymała się tuż przed linią bramkową.