Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz podejmą Espadon Szczecin w spotkaniu 25. kolejki PlusLigi. Konfrontacja obu ekip będzie miała istotne znaczenie dla układu dolnej części tabeli. Transmisja meczu Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin w Polsacie Sport w piątek o godzinie 18.00.

Trzynasta w tabeli Łuczniczka Bydgoszcz (19 punktów na koncie) podejmie przedostatni Espadon Szczecin (15). Pierwsze starcie obu ekip (10 kolejka, 22 listopada) zakończyło się zwycięstwem Espadonu 3:2.

 

– Spotkanie w Bydgoszczy będzie niesamowicie ważne i jest to jeden z meczów za przysłowiowe sześć punktów. Tracimy do Łuczniczki cztery oczka i dlatego zwycięstwo 3:0 lub 3:1 pozwoliłoby nam znacząco zbliżyć się do nich w tabeli PlusLigi. Każdy punkt jest teraz niesamowicie istotny i dlatego mogę obiecać, że będziemy walczyć na całego – powiedział przed meczem libero szczecińskiej drużyny Adrian Mihułka.

 

Podobne plany ma drużyna z Bydgoszczy:

 

– Jeden z ważniejszych meczów w tym sezonie, w tym momencie na wagę, nie wiem już ilu punktów. Najważniejsze byłoby dla nas zwyciężyć za trzy punkty, co dałoby troszkę więcej oddechu, ale na pewno nie będzie to łatwe zadanie. Na pewno będzie to bardzo nerwowy mecz, twarda, męska walka o każdy punkt – stwierdził kapitan Łuczniczki Wojciech Jurkiewicz.

 

W poprzedniej kolejce spotkań Espadon grał z GKS Katowice. Podopieczni trenera Michała Gogola prowadzili już 2:1 w setach, ale ostatecznie przegrali 2:3. Siatkarze z Bydgoszczy przegrali na wyjeździe z Asseco Resovią 0:3.

 

Transmisja meczu Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin w Polsacie Sport w piątek – 3 marca o godzinie 18.00.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze