"To już nie to samo Arczi". Wzruszająca wiadomość Peszki do Boruca

Piłka nożna
"To już nie to samo Arczi". Wzruszająca wiadomość Peszki do Boruca
fot.Cyfrasport

Zakończenie reprezentacyjnej kariery przez Artura Boruca było dużym szokiem nie tylko dla kibiców biało-czerwonej kadry. Koledzy Boruca z drużyny narodowej nie kryli wzruszenia z tego powodu. Sławomir Peszko w rozmowie ze sport.pl przyznał, że ta wiadomość mocno nim wstrząsnęła. "Peszkin" napisał 37-letniemu bramkarzowi emocjonalnego SMS-a.

Artur Boruc w środę ogłosił, że już nie zagra z orzełkiem na piersi. W zasadzie nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Reprezentanci Polski natychmiast dali upust swoim emocjom na portalach społecznościowych. Wielu naszych piłkarzy na czele z Robertem Lewandowskim, Wojciechem Szczęsnym, czy Kamilem Grosickim wzruszającymi wpisami odnieśli się do decyzji swojego kolegi.

Sławomir Peszko w rozmowie ze sport.pl był bardzo przejęty i wyznał co czuł w momencie, gdy dowiedział się o decyzji bramkarza Bournemouth. - Wysłałem mu SMS-a, że teraz będzie smutno. Odparł, żebym się nie martwił, że wpadnie w odwiedziny – mówił „Peszkin”. Skrzydłowy Lechii Gdańsk emocjonalnie odpisał 64-krotnemy reprezentantowi Polski. - To już nie to samo Arczi.

Ponadto Peszko twierdzi, że reakcje kolegów z kadry pokazują, że odszedł ktoś ważny dla niej. Zdaniem pomocnika lidera Lotto Ekstraklasy niezależnie, czy Boruc był rezerwowy to zawsze miał wpływ na drużynę.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie