Bramki graczy Vive Tauronu Kielce wyróżnione (WIDEO)

Piłka ręczna

W miniony weekend piłkarze ręczni Vive Tauronu Kielce przegrali na wyjeździe ze szwedzkim IFK Kristianstad 25:29 (13:15). Aż dwie bramki zawodników kieleckiego zespołu znalazły się zestawieniu TOP5 13. kolejki Ligi Mistrzów.

Po 13. serii spotkań Ligi Mistrzów docenione zostały trafienia Darko Djukicia z kontrataku w 34. minucie meczu oraz efektowna bramkę Julena Aginagalde z 15. minuty spotkania. Trafienia obu zawodników Vive z meczu wyjazdowego z IFK Kristianstad trafiły do zestawienia TOP5 bramek minionej rundy spotkań.

Porażka w Szwecji to piąta przegrana mistrzów Polski w rozgrywkach Ligi Mistrzów, zajmują trzecie miejsce w grupie B. Ulegając w Szwecji nie wykorzystali szansy na wyprzedzenie w tabeli Rhein-Neckar Loewen, którzy także przegrali (Celje Pivovarna Lasko - 37:31).