Fury zdradził, kiedy wróci na ring. "Jeśli masz mój pas, idę po ciebie!"

Sporty walki

Tyson Fury (25-0, 18 KO) wraca na ring! Były mistrz świata federacji WBA, WBO, IBF i IBO zapowiedział, że kolejną walkę stoczy 13 maja.

Fury nie zdradził zbyt wielu szczegółów. Pewna jest tylko data. Na razie nie wiadomo, gdzie dojdzie do walki oraz kto będzie rywalem Brytyjczyka.

 

"Szef wraca 13 maja. W tej chwili pracujemy nad rywalem, więcej informacji wkrótce" - napisał niepokonany "Olbrzym z Wilmslow".

 

 

"Wezmę się za tych wszystkich leszczy. Grzejcie chłopaki te pasy, bo należą one do Króla. Kimkolwiek jesteś, jeśli masz mój pas, idę po ciebie!" - dodał.

 

 

28-latek ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2015 roku. Pokonał wówczas Władimira Kliczkę (64-4, 53 KO), odbierając mu mistrzowskie pasy federacji WBA, WBO, IBF i IBO.

 

Fury stracił tytuł IBF w grudniu 2015 roku po tym, jak odmówił walki z obowiązkowym pretendentem Wiaczesławem Głazkowem  (21-1-1, 13 KO). W październiku 2016 roku zwakował pozostałe pasy. Brytyjczyk zdecydował się na taki krok ze względu na problemy z depresją i narkotykami. Wcześniej dwukrotnie odwoływał swój rewanżowy pojedynek z Kliczką.

 

W załączonym materiale skrót ostatniej walki Tysona Fury'ego.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie