Czy Team Kinguin pokona dziś Gambit Esports?

E-sport
Czy Team Kinguin pokona dziś Gambit Esports?
fot. Kinguin

Na dziś zaplanowany został dwumecz Team Kinguin z Gambit Esports. Pojedynek odbędzie się w ramach trzeciego sezonu ECS EU Development League.

To dobra okazja dla „Pingwinów” do zrewanżowania się na Gambit za serię poniesionych porażek. Od października 2016 roku Polacy nie zdołali wygrać z podopiecznymi Danylo ‘Zeusa’ Teslenko w żadnym z trzech oficjalnym meczu. Ekipa Grzegorza ‘SZPERA’ Dziamałka uległa w dużej mierze kazachskiej sekcji zarówno w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHacka ZOWIE Open Winter 2016, a także dwukrotnie – w finale drabinki wygranych i wielkim w finale Predator Masters 3 w Niemczech.

 

19:00 – Team Kinguin vs Gambit Esports

 

Dzisiejsza konfrontacja zaplanowana jest na 19:00 i odbędzie się w systemie BO2. Do tej pory Gambit w ramach ligi rozegrało zaledwie jedną potyczkę i po przegranej ze Space Soldiers okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Team Kinguin na koncie ma natomiast dwa remisy. Biało-czerwoni zajmują czwartą lokatę w grupie. Co ciekawe, druga ekipa znad Wisły, która bierze udział w zmaganiach – PRIDE – znajduje się na trzeciej pozycji – po  remisach z FlipSid3 Tactics, Tengri i „Pingwinami” właśnie. Dzisiejszą potyczkę na swoim oficjalnym kanale skomentuje Piotr ‘Izak’ Skowyrski.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze