ProfessorChaos rozpoczyna okres próbny jako trener w zespole NRG

Inne
ProfessorChaos rozpoczyna okres próbny jako trener w zespole NRG

Daps poinformował na Twitterze, że NRG wzbogaciło się o nowego trenera. Do roli szkoleniowca powołany został Professor_Chaos, który będzie miał okazję wykazać się podczas okresu testowego.

Ostatnie miesiące upłynęły pod znakiem zmian dla formacji NRG. W grudniu zdecydowali się oni na wprowadzenie aż trzech nowych graczy, którymi zostali daps, Brehze oraz MarkE. Do skompletowania składu pozostało już tylko pozyskanie trenera. Do objęcia tej roli wyznaczony został Professor_Chaos. Co ciekawe, nie otrzymał on propozycji stałego zatrudnienia, lecz zyskał szansę wykazania się w ramach okresu próbnego. Przez ten czas efekty jego pracy będą pod wnikliwym okiem włodarzy organizacji, jak i samych zawodników.

 

Professor_Chaos pozostawał wolnym strzelcem od momentu rozwiązania drużyny Muffin Lightning. Dla Amerykanina zakończenie działalności wspomnianego zespołu wiązało się również z otwarciem nowego rozdziału w karierze. Postanowił on zawiesić występy w charakterze gracza i ogłosił, że od tej pory interesuje go wyłącznie objęcie roli trenera. W ubiegłym roku miał okazję postawić pierwsze kroki jako szkoleniowiec. Wówczas sprawował pieczę nad drużyną Splyce, która za jego kadencji wystąpiła, między innymi, na MLG Columbus 2016.

 

Aktualny skład NRG prezentuje się następująco:

 

Peter „ptr” Gurney

Jacob „FugLy” Medina

Damian „daps” Steele

Vicent „Brehze” Cayonte

Edgar „MarkE” Jimenez

Andrew „Professor_Chaos” Heintz (trener)

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze