EU LCS: transmisja z trzeciego dnia 7. kolejki w Polsat Sport News i na Polsatsport.pl

E-sport
EU LCS: transmisja z trzeciego dnia 7. kolejki w Polsat Sport News i na Polsatsport.pl
fot. Riot Games

Co czeka nas tymczasem w sobotę? Mecz ważny w kontekście walki o utrzymanie, a także arcyciekawe widowisko z udziałem Marcina „Jankos” Jankowskiego! Transmisję pierwszego spotkania będziecie mogli śledzić na antenie Polsat Sport News. Drugie zaś pokażemy na żywo na kanale teamfrenzygg.

Na rozgrzewkę zobaczymy zmagania drużyn z dolnych części tabeli – Team ROCCAT stanie naprzeciwko Team Vitality. Dla obydwu ekip pojedynek ten ma kluczowe znaczenie w kontekście walki o pozostanie w cyklu – ROCCAT dzięki wygranej nawiązałbym realną walkę z Giants, natomiast dla Vitality triumf oznaczałbym praktycznie pewną sytuację w postaci miejsca numer cztery w grupie B na koniec splitu . Teoretycznie dość zdecydowanym faworytem tego pojedynku powinno być Vitality – zespół Pierre’a „Steeelback” Medjaldi’ego na wiosnę jednak zawodzi. Pierwszego dnia siódmej kolejki VIT w dość szczęśliwych okolicznościach triumfowało nad Giants i postawa piątki reprezentującej francuską organizację pozostawiała wiele do życzenia. Tym niemniej w czwartek nie zachwycił także Team ROCCAT, który po prawdziwym maratonie okazał się nieznacznie lepszy od fatalnego Origen. Czy Felix „Betsy” Edling, który wyrósł w ostatnich meczach na prawdziwego lidera ROC będzie potrafił poprowadzić swój zespół do tego ważnego triumfu? A może zobaczymy wreszcie dobry występ w wykonaniu Lucasa „Cabochard” Simon-Mesleta i spółki?


Team Vitality vs Team ROCCAT o godzinie 16.00

 

O ile pierwszy mecz nie należy do gatunku tych, które koniecznie trzeba obejrzeć, o tyle już drugie starcie na pewno elektryzuje fanów nie tylko w Polsce. Tym razem bowiem Marcin „Jankos” Jankowski i jego H2k podejmą Misfits. Beniaminek rozgrywek rozpoczął wiosenny split dość spokojnie, ale z tygodnia na tydzień prezentuje się lepiej i ostrożnie rzuca wyzwanie kolejnym potentatom – po pokonaniu Unicorns of Love przyszedł czas na H2k. Także samego Jankosa czeka niełatwe zadanie, bo jego bezpośrednim przeciwnikiem będzie w tym starciu legendarny koreański dżungler Lee „KaKaO” Byung-kwon, który bardzo dobrze zaadaptował się do europejskich realiów. Interesująco zapowiada się również starcie koreańskich wspierających, którzy w przeszłości rywalizowali ze sobą w koreańskim LCK – Choia „Chei” Sun-ho, który bronił barw Jin Air Green Wings oraz Lee „IgNar” Dong-geuna, który reprezentował KT Rolster. Swoją drogą dla H2k jest to szansa, by potrzymać nadzieje na pierwsze miejsce w grupie B, a dla Misfits szansa, by nawiązać walkę z G2 o pozycję lidera grupy A – kto zrealizuje swój cel?


Misfits vs H2k Gaming około godziny 19.00

 
Transmisja EU LCS od godziny 16.00 na Polsatsport.pl. Pierwsze spotkanie transmitowane będzie również na antenie Polsat Sport News od godziny 16.00.

 

Rafał Fiodorow, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze