Nikolić strzelił swojego pierwszego gola w MLS! (WIDEO)

Nemanja Nikolić zdobył już swoją pierwszą bramkę na amerykańskich boiskach! W sobotnim meczu Chicago Fire - Real Salt Lake otworzył on wynik spotkania i zapisał tym samym na swoim koncie pierwsze trafienie w MLS.

W 11. minucie spotkania reprezentant Węgier wykorzystał błąd defensora gości, który próbując wybić piłkę posłał ją wprost pod nogi wysuniętego napastnika. Następnie wykończył akcję w stylu, w jakim robił to w polskiej lidze, reprezentując jeszcze barwy Legii. Piłkarze Real Salt Lake domagali się odgwizdania spalonego, jednakże sędzia podjął właściwą decyzję.

Dla Nikolicia było to pierwsze trafienie w nowej drużynie w spotkaniu o stawkę. Wcześniej strzelał m.in. w meczach sparingowych, podczas obozu przygotowawczego na Florydzie.

Cztery minuty później Arturo Alvarez podwyższył prowadzenie "Strażaków" na 2:0 i zamknął tym samym wynik. W dwóch pierwszych kolejkach zespół z Chicago odniósł jedno zwycięstwo, a także raz podzielił się punktami i obecnie plasuje się na drugim miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej.