CRUC1AL opuszcza szeregi Splyce

Inne
CRUC1AL opuszcza szeregi Splyce
fot. HLTV.org

CRUC1AL poinformował za pośrednictwem Twittera, że rozwiązuje współprace ze swoją dotychczasową drużyną. Splyce, które ostatnio zwerbowało SEMPHISa oraz Eleya, znowu będzie musiało zająć się uzupełnieniem składu.

Jeszcze do niedawna Splyce mogło uchodzić za doskonały przykład międzynarodowej drużyny. Zespół złożony z Amerykanina, Kanadyjczyka, Mongoła, Holendra oraz Duńczyka stanowił ewenement na skalę światową. W listopadzie ze składu odszedł Machinegun, pod koniec stycznia z drużyną pożegnał się AcilioN, a teraz w ich ślady poszedł również CRUC1AL. Po tych kilku roszadach Splyce ostatecznie utraciło swój różnorodny charakter.

 

Luka powstała po odejściu AcilioNa została załatana przez SEMPHISa. Przed dwoma tygodniami w drużynie pojawił się również nowy trener. Wówczas mogłoby się wydawać, że Splyce nareszcie odnalazło upragnioną stabilizację, lecz rzeczywistość szybko zweryfikowała te złudne nadzieje. Odejście Holendra wymusiło ponowne podjęcie poszukiwań brakującego ogniwa. Podczas wczorajszych zmagań w ramach ECS Development League roca przywdział trykot Splyce. Prawdopodobnie jednak był on tylko tymczasowym zastępcą, a nie stałym reprezentantem amerykańskiej organizacji.

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze