Depay strzelił gola z połowy boiska! (WIDEO)

Olympique Lyon rozbił Toulouse aż 4:0, a show skradł Memphis Depay, który strzelił gola z połowy boiska. W końcówce spotkania przy stanie 3:0 holenderski pomocnik znajdując się na kole środkowym pozwolił sobie na odważny krok. Poniosła go wręcz boiskowa fantazja i opłacało się!

Być może 23-latek zdobył gola sezonu nie tylko w lidze francuskiej, ale w całej Europie! Były zawodnik Manchesteru United świetnie odnalazł się w nowej drużynie, a kosmiczny gol z połowy boiska to potwierdza. Poza tym w drugiej połowie niemal w pojedynkę rozmontował defensywę ekipy z Tuluzy. Nie dość, że strzelił dwa gole to obrońcy przyjezdnej drużyny zupełnie sobie z nim nie radzili.

Kolega klubowy Macieja Rybusa może pochwalić się rewelacyjnymi statystykami w Ligue 1. W dziewięciu meczach ligowych w barwach nowej drużyny strzelił, aż pięć goli oraz zanotował trzy asysty. Francuski klub pozyskał Depay'a w zimowym oknie transferowym z Manchesteru United za 16 mln euro. Śmiało można powiedzieć, że inwestycja świetnie się spłaca.