Team Kinguin bez szans w starciu z North

Inne
Team Kinguin bez szans w starciu z North

Gracze Team Kinguin okazali się bezradni wobec ofensywie nastawionych rywali z North. Polacy przegrali swój pierwszy pojedynek w ramach trzeciego sezonu ECS Development League.

Wczorajszy mecz „Pingwinów” ze Space Soldiers wyraźnie pokazał, że formacja znad Wisły nie jest w swojej szczytowej formie. North potwierdziło dziś, że biało-czerwoni faktycznie znajdują się w dołku. Ekipa Grzegorza ‘SZPERO’ Dziamałka nie miała żadnych szans w starciu z Duńczykami, na co wskazują wyjątkowo niekorzystne wyniki. Nie mogąc odpowiednio skontrolować plansz i ani razu nie przejmując inicjatywy na kilka rund z rzędu, bezbronni zawodnicy Kinguin zdołali zdobyć wyłącznie po cztery punkty na mapę.

 

Team Kinguin 0:2 North

Cache 4:16; Overpass 4:16

 

Polacy spadli więc z trzeciego na piąte miejsce w tabeli. Trzy remisy (z PRIDE, Rouge i Gambit Esports), wygrana (z FlipSid3 Tactics) i dzisiejsza porażka dają im sześć punktów na koncie. Do pierwszych Space Soldiers brakuje im czterech oczek. I to właśnie z Turkami podopieczni Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego zmierzą się w następnej kolejce już w środę 15 marca. Będzie to znakomita okazja nie tylko do podreperowania nadwyrężonego dziś bilansu w lidze rozwoju ECS, ale także do rewanżu za wczorajszą przegraną w ramach kwalifikacji na kijowskie finały SL i-League.

 

Czy Team Kinguin zdoła do tego czasu wyeliminować popełniane ostatnio błędy? Miejmy nadzieję, że tak. Tym bardziej, że na planowany przez zespół obóz treningowy – który ma poprawić ich grę – „Pingwiny” wyruszają dopiero w sobotę.

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze