Team Kinguin zmierzy się z North w ramach ECS

E-sport
Team Kinguin zmierzy się z North w ramach ECS
ECS

Już dziś wieczorem zawodnicy Team Kinguin zmierzą się z North. Zespoły powalczą o ważne punkty grupowe w ramach trzeciego sezonu ECS Development League.

Aktualnie „Pingwiny” znajdują się na trzecim miejscu w tabeli, mając na koncie sześć punktów za zwycięstwo i trzy remisy. Reprezentanci North depczą jednak Polakom po piętach. Po zaledwie dwóch meczach dzielą ich od biało-czerwonych bowiem tylko dwa punkty. Do tej pory Duńczycy pokonali Gambit Esports i zrównali się z Tengri. Podopieczni Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego lepsi okazali się natomiast od FlipSid3 Tactics, remisując przy tym a trzy razy: z PRIDE, Rogue oraz Gambit Esports.

 

19:00 – Team Kinguin vs North – BO2

 

Mecz odbędzie się o 19:00 i rozegrany zostanie na dwóch mapach. Spotkanie zrelacjonuje Piotr ‘Izak’ Skowyrski. Pojedynek ten dla Kinguin ważny jest z dwóch powodów. Po pierwsze, wygrana z North przepchnie formację znad Wisły na drugie miejsce w zestawieniu – czyli do strefy awansu. Po drugie, wczorajsza porażka ze Space Soldiers w ramach kwalifikacji na finały SL i-League w Kijowie wyraźnie zabolała Grzegorza ‘SZPERO’ Dziamałka i spółkę. Triumf z sekcją pokroju North bezsprzecznie dodałby chłopakom skrzydeł w tym pracowitym dla nich okresie.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie