Mecz piłkarski Virtus.pro kontra SK Gaming oficjalnie potwierdzony!

E-sport
Mecz piłkarski Virtus.pro kontra SK Gaming oficjalnie potwierdzony!

Idea zorganizowania meczu piłkarskiego pomiędzy VP a SK przez cały czas była traktowana z dużą dozą dystansu. Okazuje się jednak, że to nie żart. Włodarze obu organizacji poczynili już odpowiednie kroki, aby ich podopieczni wkrótce zmierzyli się ze sobą na murawie.

Propozycja zorganizowania meczu piłkarskiego pojawiła się przed rozpoczęciem IEM Katowice 2017. W imieniu całej swojej drużyny Pasha rzucił wyzwanie zawodnikom SK Gaming. Całe widowiskowe byłoby transmitowane na żywo a zwycięzca zgarnąłby pulę nagród rzędu 50 tysięcy dolarów. FalleN podniósł rzuconą rękawicę, a ponadto podwoił stawkę. W tej sytuacji pula nagród została wywindowana do poziomu, której nie powstydziliby się organizatorzy niejednego turnieju CS:GO.

 

Impreza w Spodku zakończyła się już ponad tydzień temu, a mecz piłkarski jak nie było, tak nie ma. Entuzjazm fanów zaczął stopniowo słabnąć. Wszyscy pomyśleli, że pomysł umarł śmiercią naturalną albo sama inicjatywa stanowiła wyłącznie dowcip ze strony graczy.

 

Dzisiaj rano ukazała się przełomowa informacja w tej materii. Jeden z właścicieli Virtus.pro poinformował na swoim Twitterze, że wraz z przedstawicielami SK Gaming zdołali osiągnąć porozumienie w sprawie zorganizowania meczu piłkarskiego. Cały spektakl miałby być transmitowany przy współpracy z Esforce. Więcej szczegółów na temat tego przedsięwzięcia poznamy w niedalekiej przyszłości.

 

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze