Powrót Masternaka w czerwcu?

Sporty walki

Mateusz Masternak (38-4, 26 KO) planuje wrócić do ringu już w czerwcu. Polak ostatni raz boksował na początku marca, kiedy w Dzierżoniowie wypunktował Aleksandra Kubicha.

Celem byłego mistrza Europy jest stoczenie w tym roku czterech walk. Byłby to znaczący progres w porównaniu do 2016 roku, kiedy to stoczył jeden pojedynek, pokonując na punkty Erika Fieldsa. Po tym, jak wygasła jego umowa z Sauerland Events, Polak planuje jednak powrót do regularnego boksowania. Kto wie, czy już w ciągu kilku tygodni nie poznamy szczegółów, gdyż Masternak planuje pojawić się w ringu już w czerwcu.

Na razie jednak nie wiadomo nic więcej, bo przedstawiciele Masternaka chcą dopiąć temat w ciszy. Musimy sięwięc uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejne informacje. Polak po raz ostatni boksował na początku marca, kiedy na punkty pokonał Aleksandra Kubicha. Mimo pewnego zwycięstwa, nie zachwycił, choć było to też spowodowane podejściem przeciwnika, który skupił się raczej na przetrwaniu, niż nawiązaniu walki.

Skrót walki Masternak - Kubich w załączonym materiale wideo.

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze